The New Hotel Mediteran – Villa Edition
REZERVO

Dhomat Premium

TASHME NGA

119

Zgjohuni nën zhurmën e valëve dhe erën e detit

  • Pamja e detit
  • Pamja e kopshtit
  • Ballkon
  • Air condition
  • Mini shirit
  • TV
  • Qasje në internet
  • Wi-Fi
  • Parkim

Kombinim perfekt i rehatisë dhe stilit. Çdo dhomë është e bollshme dhe e pajisur mirë, me orendi të cilësisë së lartë dhe një gamë neutrale ngjyrash. Ju do të shijoni një gjumë të mirë në shtretërit tanë të rehatshëm. Dhomat janë të pajisura me të gjitha lehtësitë që klientët kanë nevojë për një qëndrim të rehatshëm dhe komod. Të dizenjuara duke pasur parasysh rehatinë dhe relaksimin, çdo dhomë përmban pamje mahnitëse të qytetit ose detit. Kemi shumëllojshmëri të dhomave për të zgjedhur. Pavarësisht nëse jeni duke udhëtuar për biznes apo për argëtim, ne kemi një dhomë që do të plotësojë nevojat tuaja.

The New Hotel Mediteran – Villa Edition

Amul Cafe tek The New Hotel Mediteran – Villa Edition

Kontaktirajte nas za prilagođenu ponudu