The New Hotel Mediteran – Villa Edition
REZERVO

Restauranti

... ku familjet dhe miqtë ndajnë vakte dhe histori!

 • Parkim falas
 • Qendra e Kongresit
 • Wi-Fi
 • Pishinë e jashtme
 • Plazhi publik
 • Restorant A la carte
 • Snackbar

Specialitete unike nga kuzhinieri ynë. Provoni specialitete nga kjo anë e botës dhe shijojeni vaktin tuaj në një nga pjesët më të bukura të qytetit. Restauranti yne gjendet në katin e tretë dhe njëkohësisht keni mundësi të shijoni dhe pamjen piktoreske të kalasë së Ulqinit dhe të plazhit të vogël. Atmosferë e ngrohtë në një restorant komod që ofron një përvojë unike ngrënieje. Menuja përmban një shumëllojshmëri të pjatave që janë krijuar me kujdes duke përdorur përbërës të freskët dhe me cilësi të lartë. Restoranti është i njohur për qasjen e tij inovative dhe kreative në gatim, i cili ndërthur teknikat tradicionale me shijet moderne.

 • Shërbimi i mëngjesit

  08 - 10h

 • Kapaciteti

  350

 • Kuzhina

  Të freskëta dhe të shijshme!

 • Kontakt

  +382 68 003 311

... si një përqafim nga shtëpia!

 • Restaurant A la carte

  Kënaquni me shijet lokale në restorantin tonë à la carte! Eksploroni një menu me specialitete rajonale të krijuara me pasion.
  Përjetoni përsosmërinë e kuzhinës me çdo kafshatë.

  Mirësevini në The New Hotel Mediteran - Villa Edition

 • Shërbimi bufet

  Një mënyrë e shkëlqyer për të filluar ditën mund të jetë shërbimi
  ynë më i madh i mëngjesit.
  Bufeja ndodhet në restorantin tonë, me hapësirë të mjaftueshme për akomodim të të gjith klientëve.
  Mëngjesit shërbehet nga stafi profesionist,
  të cilët janë të lumtur t'i ndihmojnë mysafirët me çdo pyetje ose kërkesë që mund të kenë.

  Mëngjesi : 08:00 AM -10:00 AM